Trofeje vytažené z vody


1.       Rybník Žatec-Bezděkov
Tento 5 ha rybník, ležící v Ústeckém kraji, byl založen roku 2002. Z rybolovných metod zde je povolena pouze kaprařina a přívlač. Trofejní ryby se pohybují kolem 10 kilogramů. Chytání je povoleno od pátka do neděle. Přes týden je vše na domluvě. Metoda „chyť a pust“ je zde povinná.
2.       Sumčák
Rybník v Karlovarském kraji o rozloze 2,7 hektaru. V tomto rybníku bylo vysazeno více než 90 sumců, valná většina z nich přesahuje délku 150cm . Sumci větší jak dva metry tu také nejsou vyjímkou. Chytá se zde opět na metodu „chyť a pust“. Zajímavá je i možnost nočního lovu.
 
3.       Rybník Písák
Klid, pohoda a odpočinek jsou hlavní dominanty těchto míst. Rybník  se nachází ve Středočeském kraji ve městě Poděbrady. Jeho rozloha je cca 1,2 ha. Je zde možnost ponechání si uloveného kusu. Pokud jste neúspěšný rybář, máte možnost zakoupení ryby.  
4.       Jezero Vrbenský
Nachází se u města Most. Jeho rozloha činní 8 hektarů. Jsou zde dokumentováni kapři o stáří 30 let a 1 metru délky. Mimo jiné zde dochází k pravidelnému zarybňování trofejními kusy. Mezi dominanty patří kapr, štika (1 metr) a sumec (až 2 metrové kusy).
5.       Staňkovský rybník
8 největší rybník v Jihočeském kraji. S rozlohou 273 hektarů je skutečným velikánem. Chytat zde můžete všechny naše druhy ryb. Obvod 25 km zaručuje, že každý zde nalezne vhodné místo k rybaření. Nemusíte mít rybářský lístek, povolenka se zakupuje u Rybářství Třeboň.
6.       Nádrž Nechranice
Leží v Severních Čechách v okrese Chomutov. Nádrž s rozlohou 1338 ha je pátá největší přehradní nádrž České republiky. I tomu odpovídají úlovky. O trofejní kusy zde není nouze. Zatopené urbanizované oblasti jsou lákadla pro velké dravce. Rozlehlé vodní plochy lákají na přívlač i feeder.
 
7.       Lipenské jezero
4870 hektarů rybářských možností. Od konce 50.let, kdy jezero bylo vybudováno, nebylo nikdy vypuštěno. Kapitální ryby zde nejsou výjimkou. Mnoho penzionů okolo láká k rybářským výletům. Možnost pronájmu lodí přidává na atraktivitě.