Jak mít zářivý úsměv?

Všichni v televizi vidíme, jak mají herci krásné a zářivě bílé úsměvy. Všichni si přejeme, abychom vypadali právě jako oni, protože jsou krásní (většina z nich) a my nevíme, jak to dělají, jaký je účinný přípravek na krásu, který oni používají. Být krásný je samozřejmě trochu široký pojem a všichni krásu vidí úplně jinak, každému se totiž líbí něco úplně jiného, proto ani tito herci se nemusí všem nutně líbit. Navíc jsou i herci, kteří vypadají moc uměle a zuby jim k přirozenosti moc nepomáhají, tito herci ale asi chtějí, aby každý jejich zuby viděl, i když jde hned na první pohled poznat, že ty zuby očividně nejsou jejich a takhle se s nimi nenarodili, to je jasné.

bělení zubů

Protože hned první možností, jak mít krásný a zářivý úsměv jsou takzvané fazety. My vám hned vysvětlíme, o co se jedná. Fazety jsou totiž umělé násady na vaše zuby, které se na ně většinou nalepí. Jak se tam mohou vejít, říkáte si? Většinou se vaše vlastní zuby obrousí na takové mini pahýly a na to se právě nasadí umělé fazety. Mohou být z různých materiálů a podle toho se také odvíjí jejich cena. Nejsou úplně nejlevnější a lidé za nimi jezdí do zahraničí, protože tam to většinou umí nejlépe. Fazety jsou škoda pro lidi, kteří mají úplně zdravé zuby, většinou se nasazují lidem, kteří mají zuby nemocné a špatné, ale kořeny, ten základ zubu je v pořádku.

zubní pasta

Pak se přemýšlí nad fazetami. Většina herců ale fazety má i přesto, že jsou jejich zuby naprosto v pořádku a zdravé. A to proto, aby vypadali v televizi dobře. Málokterý herec nemá fazety a má přitom dokonalé zuby. Nemyslete si, že všichni herci mají dokonalé zuby od přírody. Ani náhodou. A pokud je dokonalý i tvar, mají opravdu většinou fazety. Další možností, jak mít zářivý úsměv je bělení zubů. To vám zachová vaše vlastní zuby a tvar, jen to změní váš odstín zubů, což je velmi dobré. Nestojí to tolik jako fazety a máte vaše zuby pořád stejné. Jen to musí provést opravdu někdo, kdo tomu rozumí, ať vám nepoškodí zuby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup