Na teplo myslete především

Vy jste snad na hory vyjel poprvé? Jako byste nevěděl, jak to tam v zimě vypadá. To není, jako ve městě, kde sníh roztaje samovolně téměř ihned, nebo je k tomu dopomoženo onou klasickou posypovou solí. Kde se zima prožívá úplně jinak, než na horách.

Ve městě si zalezete do nejbližší hospůdky při cestě, abyste si dal grog na zahřátí. A kromě toho, na jak dalekou cestu se vydáte ve městě? Tam Vám postačí teplé oblečení v pohodě. Při takové trase Vám tělo promrznout nestačí.bunda

Ale co teprve na horách?

Tam se vydáte na cestu a nejbližší hospůdka s vidinou grogu blízko nebývá. A kromě toho ze všech stran fičí a ten sníh stále padá! Tam teprve potřebujete kvalitní pánskou bundu https://www.c-store.cz/Muzi-c72_930_2.htm, která Vás ochrání před větrem, sněhem a hlavně zimou!

Když na hory vyjedete, musíte mít s sebou skutečně teplé prádlo i ostatní svršky. Bez nich se prostě neobejdete. Na horách se čas netráví u krbu a na pokoji. Tam se nasává čerstvý horský vzduch na sjezdovkách, na běžeckých trasách, ale také na procházkách zimní krajinou.

A když nebudete mít opravdu pánskou bundu s dokonalou tepelnou izolací, pak Vám bude hrozit doslova umrznutí. Musíte chránit svou tělesnou schránku před mrazem, ale i před prostydnutím z vlhka. Sníh na Vašem teplém těle roztaje. A studené vlhko umí zasadit také pěknou ránu Vašemu organismu! Přes Vaši bundu se na kůži vlhko, naštěstí, nedostane!bunda

Budete vypadat stejně skvěle, jako se budete cítit

A i když stále mluvíme jen o teple a prostydnutí, musíte mít na mysli i to, že každá kvalitní zimní bunda z Vás udělá přitažlivého horala. Všechny totiž vypadají báječně. A když si vyberete tu, co Vám sedne, jako poklička na hrnec, stanete se neodolatelným horalem pro mnohá dívčí srdce.

Při rozhovoru s takovou dívkou Vám nebudou drkotat zuby a budete se moci plně věnovat obsahu slibného dialogu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup