Americká hypotéka pro Váš dům

Americká hypotéka je velice oblíbená, protože zde není potřeba dokládat příjmy. Jak to funguje a komu je určena? Podíváme se na základní parametry. Někdy se Vám může stát, že se svou nepozorností nebo nějakou nepříjemnou shodou náhod dostanete do dluhů. O dluhu nevíte nebo ho neplatíte tak jak je potřeba a vy se dostanete do některého z registru dlužníku. Do takového registru je možné se dostat i v momentě, pokud jste třeba se opozdili se splátkou o pár dní. Poté když žádáte o nějakou půjčku nebo třeba hypotéku kvůli zápisu do takového registru Vám nebude takový úvěr schválen. Je to určitě nepříjemná situace a může to trvat velmi dlouho, než se Vám v takovém registru změní reputace v nesolventního zákazníka na solventního. Máte vlastně nějakou další možnost?

dům

Americká hypotéka

Pokud se do takové situace dostanete může Vám pomoci americká hypotéka bez doložení příjmu. Těchto společností, které nabízí tento druh hypotéky není moc, ale i tak potřeba správně vybírat. U všech, ale musíte počítat s tím, že si připlatíte za úroky. Většinou u těchto druhů hypoték ručíte za hypotéku nemovitostí, na kterou si hypotéku berete anebo na jakoukoliv jinou nemovitost, která je v té době ve Vašem vlastnictví. Mezi další podmínky samozřejmě platí věk minimálně 18 let, bezúhonnost a být občanem České republiky. Americké hypotéky se vyznačují i tím, že jsou bezúčelové, a tedy není nutné dokládat čerpání této hypotéky.

hypotéka

Kde vybrat americkou hypotéku

Společnosti, které nabízejí tento druh hypotéky najdete na internetu. Stačí zadat heslovitě americká hypotéka a vyhledávač Vám zobrazí společnosti, které hypotéky nabízí. Vždy si před výběrem zkontrolujte reference na tuto společnost a zajímejte se taky na úrokovou sazbu a další podmínky čerpání této hypotéky. Nikdy si, ale hypotéku neberte, pokud máte pocit, že nebudete schopni splácet, a by jste se nedostali do dalších nepříjemností.