Autožárovky pro přední světla typ H4Jakmile jednou vlastníte automobil, je neustále potřeba na něco myslet. Takzvaná kasička na peníze je běžnou součástí mnohých domácností. Ve většině případů se najde minimálně jeden vůz, který nás dopravuje do práce, na nákupy, k doktorům, děti do škol a zájmových kroužků, na výlety, dovolené a na mnohá další místa. Vůz je potřeba pro běžné denní potřeby, ale také pro mimořádné a výjimečné události jako je dovolená, na kterou mnohdy jezdíme pouze jedenkrát za rok, proto je potřeba neustále myslet na to, jestli je vůz opravdu v pořádku. V jiných případech se najde v jedné domácnosti i více vozidel, může se jednat o dvě nebo i tři, podle toho, jak máme velkou domácnost a kolik je v ní členů, kteří potřebují mít vlastní vůz.
Hledáte kvalitní osvětlení typu h4? Pak jsou ideální žárovky h4 lightpark.cz.parkoviště plné automobilů, osobních vozidel, dodávkových a užitkových vozů

Nezmeškejte příležitost pořídit si lepší osvětlení

Ohledně autožárovek se setkáváme s různými typy. Nyní se budeme bavit o typu h4. Zmíníme si tři základní produkty. Všechny vyrábí společnost Osram, což je kvalitní a profesionální výrobce. Jejich výrobky najdete po celé zeměkouli, takže věřte, že jsou opravdu odzkoušené a prověřené. Pořizují si je lidé v Americe, kdekoliv v Evropě i na jiných částech různých kontinentů.

  • Osram Cool Blue Intense
  • Osram Silverstar 2.0
  • Osram UltraLife

dálnice v obou směrech, jede po ní mnoho automobilů, svítí jim světla, je to někde ve městě
Každý produkt má jistá specifika. Když se podíváme hned na první typ, Cool Blue Intense, můžeme si zmínit jeho čiré až modré světlo. Jedná se o novodobou technologii. V minulosti jste tato světla nikdy nemohli potkat, protože se vyráběly pouze klasické „žluté“ světla, ovšem v dnešní době je to něco jiného a můžete se na silnici střetnout i s těmito čirými až namodralými světly. Další verzí je Silverstar 2.0, která má dlouhou životnost a splňuje i ty nejnáročnější předpoklady. Všechny mají dlouhou životnost a v případě UltraLife můžeme mluvit až o trojnásobné životnosti oproti běžným a klasickým výrobkům z řad autožárovek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup