Business se zázraky

Potravinové doplňky dnes lidé považují za běžnou věc, která slouží jejich zdraví, ale je tomu tak i doopravdy? Mnoho takových přípravků má v sobě pouze stopové množství látky uváděné jako účinné a jeden kousek ovoce nebo zeleniny, jich má několikanásobně více. Ale lidé chtějí mít vše co nejjednodušší, instantní, vyřešené jakoby zázrakem, tak svá těla plní chemickými jedy a nedostatek pestré stravy se snaží dohnat právě na zmíněných doplňcích stravy.
léky u ovoce
Těmi doplňky stravy nejsou myšleny bylinky a jejich produkty, ale léčiva uváděné jako doplňky stravy. Jejich cena je poměrně vysoká, chutnají často jako bonbony a tak si lidé myslí, jak snadno obelstili přírodu a získali v nějakém bonbonu všechny látky, které potřebují pro své zdraví. Jiní, kteří už své zdraví ztratili, potom věří takovým nesmyslům, jako je, že rakovinu čehokoli jim vyléčí pití přípravku připomínajícího silně čisticí prostředek. Ale pokud špatně zředí tuto chemii, může u nich dojít k poleptání nejen sliznic, ale například i střev a žaludku a to už je potom problém, se kterým končí v nemocnici a je jim ještě hůř, než kvůli prvotní nemoci, se kterou se léčili. Lidé, kteří jsou zoufalí a bojí se o svůj život, jsou schopni uvěřit téměř jakémukoli nesmyslu, tvářícímu se jako zázračný lék.
Toto už není jen business s doplňky stravy, ale stává se tím business silně ohrožující zdraví a pro farmakologické firmy vytvářející ještě vážnější pacienty, než jak vážný byl jejich stav původně.
kelímek na léky
Nebo také naivně věříte tomu, že když se budete stravovat pořád stejně a mít i stejně pohybu, sníte denně několik zázračných tablet a během týdne zhubnete mnoho kil, kterých by se trvalo zbavit zdravým způsobem několik měsíců, trvale zhubnete za pár dní?
A jak jste na tom Vy s přístupem k tomuto businessu, obchodujícího s našim zdravím a životy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup