Dovolená u vody.

Začínají letní dny, které jsou horké a velmi příjemné, takže asi mnoho z vás se chystá jistě na nějakou krásnou dovolenou. A určitě to bude taková dovolená, která je někde u moře, kde je opravdu velké teplo. Protože mnoho lidí má rádo léto a s tím spojené moře. A zajímalo by mě, kolik lidí jede k moři. Myslím si, že opravdu mnoho. Protože letos k moři jedou i mí kamarádi, kteří už hodně dlouho nikde nebyli. Taky k tomu nahrával ten covid. Jistě si to moc dobře pamatujete, jak jsme celé léto museli být doma někde zavření. Mnohdy jsme nemohli ani k rybníku.

Dovolenou mám ráda aktivně.

Takže si myslím, že letošek by si asi užil každý. I když jak všichni víme, je všechno drahé a taky hodně zdražené. Může za to ta naše česká inflace a myslím si, že je to opravdu smutné. A podle mého názoru by to tak drahé být nebylo. Protože si myslím, že všechno jde udělat levněji. Pamatuji si, jak jsem před deseti lety byla na dovolené na Sardinii. Musím říct, že to bylo opravdu perfektní.

I stanování mě baví.

Lepší dovolenou jsem si opravdu nemohla dopřát. Taky jsem se na tu Sardinii těšila poslední tři roky. Protože jsem si na ni přála jet, ale bohužel ale mi to vždycky něco překazilo. Buď moje zlomená noha, zlomená ruka anebo právě zmíněný covid. Naštěstí ale všechno už je za mnou. Takže jsem si řekla, že letos se taky někam vydám. A musím říct, že už se hodně moc těším. Nedokážu si představit, že bych byla třeba dva nebo tři roky bez dovolené. A jedete taky někam, kde vám bude dobře? Nebo raději zůstanete doma? Víte, ani bych se nedivila, protože jak je dnes všechno drahé, tak by to možná bylo i rozumné. Nebo si raději užijte teplo u moře, protože v zimě nás prý čeká studený odchov. Ano, to jsem slyšela v televizi. A pokud třeba hledáte nějaké dobré tipy na dovolenou, která je levná, tak doporučuji naše české rybníky, kde nemusíte platit vstupné, kde si koupíte jen jídlo a pití. nebo si ho můžete vzít z domu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup