Mobilheim ABI HEMPSTEADPokud zvažujete koupi již používaného mobilního domku, zvu vás na jednu prohlídku. Jde o prohlídku mobilního domku typu ABI HEMPSTEAD, který se prodává za půl milionu korun. Co za tento balík peněz dostanete a vyplatí se to vůbec?

ABI HEMPSTEAD je 12 metrů dlouhý. Na šířku má 3,7 metrů, což obnáší užitnou plochu plných 44,4metrů čtverečních. A to je už lehký nadstandard. Z venku působí mobilní domek poměrně běžným dojmem. Prostě dlouhá nudle s okny na obou stranách a s dvěma vstupními dveřmi na jedné straně. Což je také určitá klasika. Tyto dvoje dveře oceníte v případě, kdy si chcete k mobilnímu domku přistavit velkou terasu. Jedny dveře použijete jako vstup na ní.

Obýváku dominuje sedačka

Z čela mobilního domku je lehce povytažené okno, široké skoro po celé rozloze čelní stěny. Tím povytažením se získá v interiéru sympatický parapet.

ABI HEMPSTEAD https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-1231/ má sedlovou střechu, s mírným sklonem. Plášť, tedy fasáda, mobilního domku je tvořena hliníkovými lamelami, které mají krémově okrový nátěr.

Tento mobilní domek má zesílenou tepelnou izolaci a je rovněž osazen termoizolačními okny. Spolu s dobře izolovanou střechou to jsou faktory, které umožňují uživatelům domek používat celoročně. Je tedy vhodný i k trvalému bydlení.

Vybavená kuchyně

Vnitřní dispoziční řešení domku je opět poplatné době, ve které vznikl. Tehdy všechny mobilní domky měly tuto dispozici. Velký obývák, který navazuje na kuchyň. Z ní vybíhá chodba, kterou se dostanete do dalších místností. Uprostřed mobilního domku je sektor s koupelnou. Ta je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem a splachovacím záchodem.

Na koupelnu navazují tři ložnice. Jedna, větší, s manželskou postelí, a dvě menší dvěma postelemi rozdělenými chodbičkou.

Celý mobilheim se prodává s kompletním vybavením. Tedy s topením, vybavením kuchyně, nábytkem. Nechybí ani jídelní stůl s židlemi a velkou sedačkou.