Jak zabavit maroda?

·         Omalovánky nejsou jenom pro děti. Antistresové omalovánky se rychle šíří světem, a nezdá se, že bych chtěly zpomalovat. Co je na nich tak skvělého? Odpočinete si od obrazovky. Být nemocný dnes často znamená, že ráno zapnete počítač a telefon, a celý den je nedáte z ruky. Takže nechat vaše oči na chvilku odpočinout od modrého světla není zase tak špatný nápad. Kromě toho si skutečně odpočinete. Vyplňování malých políček barvičkami má skutečně uklidňující efekt, a ještě si u toho vylepšíte jemnou motoriku a koordinaci očí a rukou. Navíc, získáte i krásný doplněk do interiéru. Na trhu je spousta témat, od filmů a seriálů až po květiny a zvířata.
nemocný medvídek
·         Tvoření jakéhokoli druhu je fajn všeobecně. Vlastně nezáleží na tom, jestli je to kreslení, navlékání korálků nebo hraní na kytaru, pokud se na to cítíte. Využijte čas, který jste zavření mezi čtyřmi stěnami, a vyzkoušejte něco, co jste vždycky chtěli dělat, ale nebyl čas, energie, trpělivost nebo jste se prostě nechtěli znemožnit před lidmi, se kterými žijete. Kromě toho o tomto druhu zábavy platí totéž, co o omalovánkách, tedy že si odpočinete od obrazovek a naopak vylepšíte motoriku.

·         Zkuste zkontaktovat staré známé. Jste doma, sami, nudíte se? Zkuste napsat všem těm, u kterých si už měsíce slibujete, že to uděláte, ale nikdy na to nedošlo. Máte pocit, že je to trošku zoufalství? Ale vůbec ne. Spoustě lidí udělá radost, když si na ně uprostřed dne někdo vzpomene. Nejhorší, co se vám může stát, je, že ti lidé neodpoví, což je zhruba to, kde jste byli na začátku. A pokud vám napíšou zpátky, tak si rozšíříte okruh svých kamarádů a známých i pro dobu, kdy se uzdravíte.
figurka viru
·         Čtení, čtení nad něj není. Kdy jste naposledy drželi v ruce normální, papírovou knížku? Právě nemoc může být obdobím, kdy se ke knihám vrátíte. Že na čtení moc nejste? Začněte s těmi, podle kterých vznikly filmy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup