Kvalitní autožárovky Osram pro bezpečnou jízdu

Hodnotná autožárovka má podstatný vliv a význam v životě motoristy. Rozhodně se nevyplácí podcenit samotný výběr. Rovněž je důležité myslet na povinnou výbavu sady autožárovek, tj. mít navíc. Spolehnout se můžete na velice kvalitní autožárovky Osram. Pokud preferujete opravdu hodnotný výrobek a hodláte vsadit na jistotu, tak věřte, že autožárovky Osram jsou správnou volbou. Prokáží vám znamenitou službu a zajistí bezpečnou jízdu automobilem nejen v noci.

auto déšť

Pestrý výběr

V tomto směru se nabízí opravdu velice hodnotné výrobky. Můžete volit ze základní řady. Vhodné pro motoristy nehledající výjimečnost, ale potřebu kvalitní autožárovky. Pak je možno zvolit řadu Ultra life se zvýšenou životností. Ideální volba pro řidiče, kteří mají vyšší spotřebu autožárovek a domnívají se, že velmi často musí měnit. Vhodné je tedy vybírat z vyšší řady, tzv. nezničitelných autožárovek.

světlo fuzzy auto

K dostání jsou i typy imitující světlo xenonové výbojky. Tento druh se vyznačuje vyšší teplotou chromatičnosti, tj. studenější odstín záměrně upraven tak, aby světlo se jevilo jako modré. Tento druh autožárovek je vyroben tak, aby navodil světelný výstup xenonových výbojek. A to jak namodralým světlem, tak rovněž i zvýšenou svítivostí.

Na trhu je i řada se zvýšenou svítivostí mající větší světelný výkon, jenž je kompenzován sníženou životností. K dostání jsou i typy vyznačující se nejvyšším světelným výkonem.

Výběr dle parametru

Světelný tok vyjadřuje množství vyzářené světelné energie. Hodnotná žárovka do automobilu nabízí okolo 1500 lumenů. Dalším kritériem při výběru je tzv. chromatičnost, která udává barvu světla. V případě autožárovky s teplotou okolo 3000 kelvinů bude nažloutlá, tj. teplá. V případě 6000 kelvinů je chladně bílá, 1200 kelvinů je namodralé světlo. Na silnicích v České republice je povoleno jen bílé světlo.