Ne vždy je sex takový, jaký by měl být

Sex je základní lidskou potřebou, jejímž cílem není jen pouhé plození potomstva a zajištění biologického přežití člověka jako druhu. Jde především o uvolnění energie a sblížení s lidskou bytostí, kterou milujeme takovou, jaká je. Sex je prostředkem pro sdílení našeho vnitřního stavu, emocí, tužeb, životního postoje a životních cílů. Sdílet svůj vlastní svět s někým druhým, být s ním ve vzájemném láskyplném vztahu je to nejkrásnější, co člověka může potkat, a tomuto jevu se nevyrovná vůbec nic. Nelze jej vyvážit ani zlatem, šperky, drahými kameny a tučným bankovním kontem.
Ne vždy se však daří a někdy může sex přejít v rutinu, nudný stereotyp, anebo bývá spojován tělesnými problémy.
ruka na čele

Selhání v posteli potká v životě každého

Každý z nás se jistě octl v životě v situaci, kdy namísto sexu přišlo zklamání. Z nejrůznějších důvodů. Buď to byla příliš velká únava po náročném dnu, anebo těžké jídlo, které se obtížně trávilo, případně nedostatek sebevědomí, nadbytek stresu, psychické problémy a konečně neschopnost dosáhnout orgasmu, nebo dokonce erekce.
Jestliže se jedná jen o přechodné období, které lze snadno překlenout, nejde o nic neobvyklého a vážného. Horší situace je v okamžiku, kdy potíže přechází do chronického stavu. Lidé pak začínají hledat nějaká podpůrná řešení v podobě medikamentů, někdy se dokonce odváží navštívit odborníka – praktického lékaře nebo sexuologa. Ten vám však naordinuje produkty farmaceutického průmyslu a přiznejme si, že mnohdy i s nežádoucími účinky.
milenci pod peřinou

Mohou pomoci přírodní přípravky

Můžeme si však pomoci přírodními přípravky, na trhu je jich dnes dostatek, jde o výtažky z léčivých bylin, zpravidla postavené na mnohaletých zkušenostech Tradiční čínské medicíny. Jsou to doplňky stravy, které působí nejen na dotyčný problém, ale komplexně harmonizují organismus, jeho orgánové energetické dráhy . Stimulují činnost srdce a krevního oběhu, látkové výměny a vylučovacích orgánů, především jater a ledvin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup