Škrabka na sklo auta

Víte, co může vám i vašemu okolí zachránit život? Úplně obyčejná škrabka na sklo auta. Představte si následující situaci. Je zima, kamkoliv se podíváte, leží pokrývka sněhu. Konečně vyjdete před dům, spěcháte na důležitou schůzku nebo do práce. Na cestě je náledí, vy se opatrně dostanete až ke svému autu. Plni očekávání brzkého odjezdu do něj nasednete, ale! Vůbec nic nevidíte. Přední, zadní i postranní skla jsou pokryta vrstvou ledu a sněhu. Rozhodnete se sníh oprášit, ale co si počít s ledem? Máme jednoduché, ale přesto účinné, řešení v podobě škrabky na sklo auta. Nic vám po oškrábání ledové vrstvy nebude bránit v perfektním výhledu z auta a vy tak můžete zachránit nejeden život.

led a auto

Nejedná se o žádný zázrak, přestože je škrabka na skla aut skutečně zázračná. Nemusíte trávit dlouhé minuty rozmrazováním zimních skel. Tím pádem ušetříte nemalé finance za provoz rozehřátého automobilu. Nemusíte ztrácet čas a čas, jak všichni moc dobře víme, jsou peníze. Ale především se dá čas trávit kvalitněji, než čekáním, až nastane ten okamžik, kdy bude auto připraveno k provozu. Lidé jsou obecně hodně netrpěliví a nedočkaví. Každé zdržení v nás může vyvolávat nepříjemné pocity, které díky škrabce na automobilová okna můžeme ovlivnit. Neseďte nečinně v promrzlém autě. Uchopte škrabku, buďte pánem svého osudu a času a nepříjemné ledové vrstvy se sami zbavte.

zamrzlá auta

Vždy bylo vaším snem vyjíždět automobilem z vyhřáté garáže, ale bohužel ne každý sen se plní? Garáž vám zařídit nedokážeme, ale snazší přípravu auta k vyjížďce v průběhu zimního období ano. A to všechno jen díky fantastické škrabce na zamrzlá okna vašeho auta.

Škrabku lze využít nejen na přední, zadní a boční okenní tabulky, ale také na zamrzlá světla. V zimním období, kdy je často snížená viditelnost, je moc důležité, abyste nejen byli viděni vy, ale především abyste vy viděli všechno kolem. Kvůli tomu potřebujete mít naprosto funkční světla, kterým nebude nic bránit. Led rapidně snižuje jejich účinnost a záření je o dost slabší. Díky škrabce na sklo auta uvidíte všechno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup