Nejlepší apartmány v Čenkovicích

Chcete vyrazit na dovolenou, dopřát si relax a zatoulat se někam na hory do klidu a daleko od rušného velkoměsta? Z vlastní zkušenosti vím, že je ve velmi důležité nejen vyrazit, ale vybrat i správnou destinaci, která nabídne vše, co očekáváte a třeba vás při počátečním plánování aktivit vlastně ani nenapadne. O čem mluvím? Přeci o široké nabídce nejen sportovních a adrenalinových aktivit, ale i o pořádném relaxaci, poznání okolní přírody a hory nabízí krom zimního vyžití v podobě lyžování i vše výše uvedené.

Moderní Skiresort Buková hora je pro vás přesně pro takovouto dovolenou otevřen po celý rok. V zimě je zde k dispozici 5 sjezdovek, které spojují areál Červená Voda s tradičním resortem Čenkovice. Za zmínku určitě stojí nedaleké Termální lázně Velké Losiny, či vodní elektrárna Dlouhé stráně. Stezka v oblacích a obří mamutí dráha jistě zabaví i ty nejnáročnější potomky. Obří mamut je samozřejmostí, i když na lanovce ani v nedalekém adrenalinovém parku ho prý zatím ještě nikdo nikdy neviděl. Třeba budete první.

apartmany čenkovice

Home sweet home. Rádi bychom vám nabídli ubytování Čenkovice, kde se budete cítit jako doma. Místo odkud je snadné naplánovat další den hnedka u snídaně a využít perfektní lokality k podniknutí spousty skvělých výletů, třeba podle počasí, aktuální nálady a splnění i těch nejnáročnějších očekávání.

příroda

Navštivte náš web a vyberte si apartmán dle vašich rodinných požadavků. Nesmíme opomenout základní předpoklad, aby se u nás hosté cítili jako doma: Krom krásné okolní přírody, atmosféry a báječného https://www.zena.cz/vztahy/kde-vzit-uspesneho-a-bajecneho-muze/r~i:article:703824/ výhledu při z terasy prostorného apartmánu, nabízíme vlastní kompletně vybavenou kuchyň spousty lůžek rozdělených do dvou ložnic, abychom zachovali jak rodinnou, tak i soukromou atmosféru romantického ubytování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup